Poszukujemy osoby na stanowisko Kierowcy z prawem jazdy kat. C do pracy na składzie budowlanym w Tarnowie
Oferujemy:
 • stabilną pracę
 • atrakcyjne warunki zatrudnienia
 • system motywacyjny
 • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • niezbędne narzędzia pracy

Wymagania w stosunku do kandydatów:
 • uprawnienia kat. C
 • aktualna karta kierowcy
 • znajomość zasad obrotu towarami na magazynie
 • znajomość zasad obiegu dokumentów
 • odpowiedzialność, kultura, rzetelność i uczciwość

Aktualności

Fakro

Jesteś zainteresowany oknami dachowymi firmy FAKRO? Jesteśmy jednymi z większych dystrybutorów tej marki w regionie. Wiemy dzięki temu, że jakość tychże produktów jest na wysokim poziomie. Aby mogli Państwo cieszyć się bezproblemowym funkcjonowaniem zakupionego produktu rekomendujemy kupno oryginalnych akcesoriów tej firmy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy posiadają fachową wiedzę oraz doświadczenie.

Pomogą nie tylko w tych mniejszych przedsięwzięciach jakim jest np. wymiana poszycia dachowego ale również w tych większych jakim jest budowa domu od A do Z. Serdecznie Zapraszamy!!!


Opiekunem strefy STALCO jest Mateusz Moskal, zapraszamy do kontaktu:
Numer telefonu 668 868 389
Email mmoskal@sufigs.pl

STALCO GROUP

Firma STALCO powstała w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem stworzonej przez Nas marki STALCO, która od początku swego istnienia zdobyła uznanie i zaufanie klientów stając się jedną z czołowych marek na rynku polskim. 

Jako profesjonaliści nieustannie w centrum zainteresowania stawiamy kwalifikacje naszych pracowników i ich ciągłe poszerzanie. Począwszy od kadry zarządzającej zasobami magazynowymi, poprzez kompleksowy dział obsługi klienta aż po zespół znających swoje “rzemiosło” przedstawicieli handlowych stawiamy na ludzi ambitnych i  doświadczonych dla których dobre imię firmy jest wartością, o którą dbają z wielkim zaangażowaniem.


Nasz sukces jest nierozerwalnie związany z satysfakcją naszych Klienów. Staramy się zatem sprostać Ich wymaganiom poprzez:

 • wysoką jakość oferowanych towarów zapewnioną dzięki kontroli jakości
 • gwarantowane terminowe dostawy wynikające z ustandaryzowanych systemów zarządzania kanałami dystrybucji realizowanych za pomocą czołowych światowych firm spedycyjnych, a przede wszystkim za pomocą transportu własnego
 • przeszkolony personel posiadający wysokie kompetencje i niezbędną wiedzę teoretyczną, gwarantującą dotrzymanie przyjętych standardów pracy i obsługi klientów

 

Wszystkie nasze wysiłki są zorientowane na indywidualne potrzeby i zadowolenie naszych klientów. Ciągła dostępność oferty produktowej i wyczerpujące informacje o produktach są w naszym rozumieniu oczywistą częścią optymalnej obsługi klientów. Poparciem tej tezy  jest wysoki stopień zadowolenia naszych klientów.

Począwszy od roku 2009 zakres naszej działalności wykroczył poza granice Polski i z powodzeniem budujemy sieć sprzedaży i dystrybucji w Czechach, Słowacji oraz w niedalekiej przyszłości na Węgrzech. Odnosząc znakomite wyniki sprzedażowe w wyżej wymienionych krajach rozpoczęliśmy proces ekspansji marki STALCO na Europę. Każdy kraj posiada obywateli o róznych upodobaniach i mentalności, lecz na całym świecie ludzie cenią rzetelność, jakość oraz profesjonalizm dlatego też jesteśmy spokojni o sukces marki STALCO w innych krajach.

Akademia Betonu

Akademia Betonu to firma ludzi pełnych zaangażowania i serca dla betonu architektonicznego. To miejsce w którym widzimy nasz beton GRC inaczej i tym naszym spojrzeniem chcemy się podzielić.
Zostań z nami i daj się przekonać.
Wierzymy, że przez wszystko co robimy zmienimy status quo dotyczący betonu i rzucamy mu wyzwanie.


Inaczej myślimy i tak:
- nasz beton jest bardzo lekki – nie, nie jest ciężki,
- nasz beton jest przyjemny i aksamitny w dotyku – nie szorstki czy chropowaty,
- z betonu można zrobić naprawdę wszystko w tym biżuterię, doniczki, organizer na biurko i co tylko sobie wymyślimy – nie tylko konstrukcje budynków czy budowli,
- dzięki precyzyjnym formom możemy wykreować dowolne kształty w tym 3d, które będą cienkie, lekkie i bardzo wytrzymałe (nasze stoliki kawowe czy siedziska)
- jedna tylko informacja wprost techniczna, ostatnie badania naszych betonów wykazały nawet 84MPa wytrzymałości na ściskanie, to efekt wielu prób różnych cementów, kruszyw i dodatków (dla porównania beton konstrukcyjny dla doków  jednorodzinnych waha się w przedziale 15-25MPa)


Tworząc pięknie zaprojektowane produkty, łatwe do codziennego użytku i przyjazne zarówno dla Was jak i dla środowiska wierzymy, że w każdym z waszych domów, mieszkań, ogrodów znajdzie się miejsce, któremu nasze produkty dodadzą  charakteru, doniosłości i nowoczesnego wyglądu.
Tak właśnie pracujemy, tak powstają nasze produkty i tym wszystkim chcemy się z radością z Wami wszystkimi dzielić


Widząc ciągły niedostatek na rynku materiałów z betonu architektonicznego postanowiliśmy stworzyć nową markę produktów wykonanych z pasją i zamiłowaniem. W odpowiedzi na najbardziej wygórowane oczekiwania rynku stworzyliśmy Akademię Betonu. Zapraszamy Was do naszej firmy gdzie oswoiliśmy beton, dodaliśmy mu ciepła i szyku. Stworzona przez nas grupa produktów doskonale podkreśli indywidualny charakter Waszej przestrzeni, doda jej uroku i elegancji.


Beton architektoniczny jest materiałem uwielbianym przez projektantów. Poprzez zbrojenie betonu włóknem szklanym (Glassfibre Reinforced Concrete, GRC lub GFRC) uzyskujemy materiał dużo bardziej trwały i wytrzymały od tradycyjnych betonów
architektonicznych i konstrukcyjnych. Dodatkowo mamy możliwość wykonania elementów o kształtach bardzo skomplikowanych przy jednoczesnej małej grubości. Beton GRC to materiał XXI wieku.


Zapraszamy do kontaktu:


www.akademiabetonu.pl
https://www.facebook.com/AkademiaBetonu

Wkrótce otwarcie

Zapraszamy do zapoznania się z informację
Stoisko firmy Akademia Betonu
oraz
Biura projektowego
informacje na temat AB:

Spotkajmy się na europejskiej trasie RawlTruck

RawlTruck wyruszył w trasę po Europie.
W 1919 roku, po spektakularnym odkryciu, pierwszym kołku rozporowym na świecie, powstaje marka, jaka stanie się synonimem profesjonalnych zamocowań. Na fali wielkiego, rynkowego sukcesu Rawlplug wyrusza w niezapomnianą dla świata trasę z Rawlplug Travelling Showroom, pozwalając klientom doświadczać wynalazczości i niezawodności swoich produktów. Dziś, 100 lat później, czas na kolejną, z RawlTruck. Ale w tym wypadku historia nie zatacza koła, tylko ją konsekwentnie kontynuuje, łącząc dziedzictwo przeszłości z potrzebami przyszłości. Gdzie się dzisiaj spotkamy?


GDZIE? SUFIGS TARNÓW ul. Czysta 5, 33-100 Tarnów
KIEDY? 07.09.2020 r.
O KTÓREJ? Od 9:00 do 16:00
JAKIE ATRAKCJE CZEKAJĄ?
• Pokaz procesów produkcyjnych
• demonstracje i testowanie w warunkach faktycznego użycia produktów ze wszystkich kategorii
• warsztaty z prawidłowego użycia technicznych usług Rawlplug
• prezentacja najnowszej wersji programu EasyFix Pro
• losowanie cennych nagród na podstawie wypełnionych ankiet.

Zobacz więcej

Już jest 1 w Polsce profesjonalna strefa BHP w SUFIGS TARNÓW

Korzystając z naszej bogatej oferty produktowej, otrzymujesz doskonałej jakości artykuły oraz możesz liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie doboru najlepszej jakości artykułów BHP firmy STALCO. Znajdziecie tam produkty oferujące zabezpieczenie:
 • ciała (odzież i obuwie ochronne)
 • głowy (hełmy ochronne)
 • oczu i twarzy (gogle, okulary ochronne i osłony twarzy)
 • dróg oddechowych (maseczki, przyłbice)
 • słuchu (nauszniki)
 • przed upadkiem z wysokości (sprzęt asekuracyjny)
W nowej strefie BHP ubierzecie się "od stóp do głów".

"PSB MRÓWKA PODRZECZE" już otwarta

Kwiecień 2019

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek 8-20
Sobota 8-18

W asortymencie PSB Mrówka znajdują się materiały budowlane artykuły wykończeniowe oraz dekoracyjne, wyposażenie łazienek i kuchni, elektronarzędzia, a także artykuły związane z ogrodem i otoczeniem domu.
PSB MRÓWKA mieści się w Podrzeczu 196, 33-386 Podegrodzie pomiędzy Nowym a Starym Sączem. Obiekt dysponuje ponad 6000 mkw. powierzchnią oraz ogrodem zewnętrznym.

Godziny otwarcia Mrówki w najbliższą sobotęSzanowni Państwo, informujemy, że w sobotę 6 października sklep Mrówka w Tarnowie czynny będzie do godziny 17:00, a sklep Mrówka w Zakliczynie do godziny 16:00.

Bezpieczna droga do szkoły

Wrzesień 2018

Droga do szkoły bywa dłuższa lub krótsza, ale najważniejsze, aby zawsze była BEZPIECZNA.
Dlatego Mrówka prowadzi w całej Polsce - także w Tarnowie oraz okolicy - akcję edukacyjną wśród dzieci szkolnych "Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką".

Dzięki Polskiej Policji odwiedzającej razem z Mrówką szkoły podstawowe uczniowie mogą poznać najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po chodnikach i drogach. Taka wiedza jest bezcenna.
Taka nauka jest konieczna i potrzebna od najmłodszych lat.

Zobacz więcej na Facebook

Zamknięcie oddziału w Mielcu

czerwiec 2018

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 10.06.2018 oddział w Mielcu zostaje zamknięty.

Przeniesienie sklepu ze Skawiny do Wieliczki

luty 2018

Szanowni Państwo, informujemy, że dotychczasowy sklep funkcjonujący w Skawinie został przeniesiony do nowej lokalizacji w Wieliczce przy ul. Boguckiej 17.

Serdecznie zapraszamy i mamy jednocześnie nadzieję, że w nowym miejscu będzie Państwu jeszcze łatwiej i jeszcze wygodniej robić zakupy. Nasi pracownicy jak zawsze chętnie doradzają w wyborze i pomagają jak tylko mogą, aby mogli Państwo znaleźć wszystko to, co niezbędne i potrzebne.

Pierwsze miejsce dla PSB Sufigs Mrówka

styczeń 2018

Z dumą możemy zacytować poniższy fragment z rankingu 10 najlepszych sklepów budowlanych w Tarnowie:

" 1. PSB Sufigs Mrówka
Niekwestionowany lider tego rankingu pośród marketów na terenie Tarnowa. Jest to profesjonalny market budowlano-wykończeniowy, w którym znaleźć można mnóstwo produktów cechujących się doskonałą jakością. (...) Do tego warto także dodać informację o fachowej obsłudze, która faktycznie jest w stanie pomóc klientom w podjęciu decyzji."

Cieszymy się, że doceniono naszą pracę, działania i starania o to, aby dostarczać klientom najwyższą jakość zarówno produktów jak i obsługi oraz doradztwa przy zakupach.

Pierwsze miejsce to doskonała motywacja, aby starać się jeszcze bardziej i coraz mocniej udoskonalać wszystko to, co oferujemy.

Dziękujemy!

Więcej informacji znaleźć można na stronie:
http://tarnow.in/markety-budowlane-w-tarnowie-top-10-najlepszych-sklepow-budowlanych/

Designed by http://Freepik.com

Charytatywny Mikołajkowy Bieg dla Kubusia w Wierzchosławicach

grudzień 2017

Kubuś urodził się w Tarnowie i ma 6 lat. Od początku życia cierpi na różne choroby. Przez to nie może rozwijać się prawidłowo, tak jak zdrowe dzieci.

Aby żyć normalnie jak inne dzieci w tym wieku, musi przechodzić różne operacje. Takie operacje, sprzęt medyczny i późniejsza rehabilitacja to są bardzo duże koszty dla rodziców Kuby. Pieniądze na leczenie ogromnie obciążają budżet całej rodziny.

Pracownicy Sufigsu i Mrówki, chcąc pomóc Kubie i jego rodzicom, razem z Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach organizują charytatywny Mikołajkowy Bieg dla Kubusia.

Cały dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany na zakup specjalistycznego pionizatora. To specjalne, nowoczesne urządzenie do intensywnej rehabilitacji. Pionizator pomaga i pozwala utrzymać i przywrócić wyprostowaną, pionową postawę ciała.

Bieg główny oraz wydarzenia towarzyszące odbędą się w piątek, 15 grudnia 2017 roku, zaczynając od godziny 17:00. Będzie można wziąć udział w biegu na 10 kilometrów lub marszu Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów.

Dla dzieci przygotowano zajęcia plastyczne. Pozostałe atrakcje to zumba, mecz piłki nożnej, grill i loteria fantowa.

"Biegamy Pomagamy" to inicjatywa społeczna Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach. Mamy nadzieję, że razem z GCK w Wierzchosławicach uda się zebrać jak największą kwotę na pomoc dla Kuby.

ZBIERAJ NAKLEJKI I KUPUJ PRODUKTY AMBITION Z LINII MASTER Z RABATEM

listopad 2017

W Mrówce rozpoczynamy nową akcję promocyjną. Od 2 listopada 2017 do 30 stycznia 2018 zbieraj naklejki za zrobione u nas zakupy.
Każde wydane 20 złotych na zakupy w okresie od 2.11.2017 r. do 17.01.2017 r. to 1 naklejka otrzymana przy kasie.

Po zebraniu 5 naklejek możesz kupić wybrany produkt marki Ambition z linii Master z 50% rabatem. Naklejki można wykorzystać w okresie od 2.11.2017 r. do 31.01.2018 r.

Zapraszamy na zakupy, do zbierania naklejek i wybierania doskonałych naczyń i akcesoriów kuchennych w super cenach!

ZBIERAJ NAKLEJKI I SPRAW SOBIE RADOŚĆ - NOWA AKCJA PROMOCYJNA

lipiec 2017

W naszych marketach w Tarnowie i w Zakliczynie od 15 lipca 2017 rozpoczęliśmy nową akcję.
Przygotowaliśmy 5 dedykowanych produktów, wszystkie najwyższej jakości i przydatne w każdym domu. Każdy praktyczny i ładny.

Kupując różne produkty za kwotę co najmniej 100 złotych lub więcej klient otrzymuje kupon i naklejkę.
Przy każdym następnym zakupie za kwotę co najmniej 100 złotych otrzyma kolejną naklejkę.

Kiedy klient zbierze łącznie 12 naklejek, może wybrać sobie jeden dedykowany produkt z plakatu i kupić go za 1 złotówkę.

Regulamin naszej akcji jest dostępny w sklepie. Akcja trwa do 15 października 2017 roku.

WIŚNIOWSKI MISTRZEM SUFIGS LIGI ORLIKA 2017

lipiec 2017

W 2017 roku Wiśniowski zdobył Mistrzostwo Sufigs Ligi Orlika. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i radości zawodników. Gratulujemy!

Stało się. Ostatnia kolejka dobiegła końca a co za tym idzie poznaliśmy wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia.
Do najważniejszych należy to iż Wiśniowski zdobywa Mistrzostwo Sufigs Ligi Orlika w sezonie 2017.

Zanim jednak o samym mistrzostwie, przypomnijmy jak do tego doszło.

czytaj więcej

Otwarcie Mrówki Zakliczyn 2017

Marzec 2017

W tym roku zakończyliśmy budowę nowego obiektu w Zakliczynie.

W budynku oprócz Marketu Budowlano – Wykończeniowego Sufigs MRÓWKA dla naszych Klientów zostało otwarte Centrum Budownictwa PSB Sufigs Profi. Wszystko po to, aby nasi Klienci w jednym miejscu mieli dostęp do różnorodnej oferty.

Akcja „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY Z MRÓWKĄ” – czyli propagowanie podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się dzieci po ulicy

wrzesień/ październik 2016

W tym roku PSB Sufigs Mrówka po raz pierwszy wzięła udział w akcji „Bezpieczna droga do szkoły z Mrówką”. Jest to ogólnopolska inicjatywa społeczna podejmowana przez zrzeszone w Grupie PSB Markety Budowlano-Wykończeniowe „Mrówka” we współpracy z Gminami, Policją oraz szkołami i przedszkolami.

Celem akcji jest przeprowadzenie zajęć zarówno teoretycznych, jak i praktycznych dla dzieci związanych z bezpiecznym poruszaniem się po ulicy – zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię.

Aby dzieci lepiej zapamiętały tę lekcję i były bardziej widoczne na drodze, każdemu z uczestników akcji nasza maskotka Mrówka wręczyła odblaskową kamizelkę, opaskę lub breloczek.

Sufigs Liga Orlika

wrzesień 2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sufigs Liga Orlika, którego jesteśmy sponsorem tytularnym zajęła I miejsce w plebiscycie „Super Ligi Orlika” dla najlepszej Ligi Orlika w Polsce, organizowanej przez Fundację Orlik Polska. Gratulujemy Panu Łukaszowi Frączek! – inicjatorowi i organizatorowi Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Starosty Marka Pławiaka.

Więcej informacji pod adresem: lfsportevents.pl
Regulamin Usługi Projektowania”
SUFIGS SP. Z O.O. - Komunikat w sprawie RODO
SUFIGS MRÓWKA SP. Z O.O. - Komunikat w sprawie RODO

OFERTA INWESTYCYJNA

Szeroki asortyment oferowanych towarów, profesjonalna obsługa i doradztwo techniczne, rozbudowana sieć logistyczna, terminowa realizacja zamówień są to najważniejsze aspekty pozwalające nam kompleksowo realizować obsługę najbardziej wymagających inwestycji o dowolnym stopniu wielkości i skomplikowania na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy!